Česká verze stránek Anglická verze stránek Italská verze stránek Německá verze stránek
Home Ubytování Akční nabídky Bonusové týdny Přeprodej Seefeld a okolí Lyžování a aktivity Golf Jak se k nám dostat Kontakty

SEEFELD 28/208

23-Kveten-2017

Týden:              28
Apartman:       208  max. 2 osoby s terasou
Sezona:             červená
Cena:                snížení ceny 99.000,-Kč  

 

Vydejte se po stopách naší fotbalové reprezentace či Olympioniků. Seefeld, dějiště dvou zimních Olympijských her, mistrovství světa v klasickém i sjezdovém lyžování a světových pohárů. Nadmořská výška je 1200m, nejvyšší okolní hora 2662m. Luxusní ubytování v apartmánech v Seefeldu.

MOŽNOST GOLFU :

 Golfová akademie Seefeld - 9 jamek ,  je nejkomplexnější golfová nabídka v našem regionu. Zde najdete nejlepší stupnici výcvikového prostoru pro začátečníky i pro profesionály na všech úrovních obtížnosti.

7 km od Seefeldu se nachází  v  nadmořské výšce 1300  nádherné osmnáctijamkové hřiště SEEFELD – WILDMOOS   , které  patří ke špičkovým rakouským hřištím a řadí se mezi 100 nejlepších hřišť na světě. Je harmonicky umístěné v nádherné alpské krajině. Dokonale připravené fairway a greeny jsou lemovány vzrostlými břízami, modříny, buky a smrky. Anglický architekt Donald Harradine si dal záležet na integraci hřiště do původního přírodního prostředí.


pro bližší info nás prosím kontaktujte

info@helpcz.com
+ 732 264 439