Česká verze stránek Anglická verze stránek Italská verze stránek Německá verze stránek
Home Ubytování Akční nabídky Bonusové týdny Přeprodej Seefeld a okolí Lyžování a aktivity Golf Jak se k nám dostat Kontakty

SEEFELD A OKOLÍ

Apartmány Seefeld

Seefeld, ležící na náhorní plošině nad severní částí údolí Innu, je jedním z nejlépe položených horských středisek v Rakousku. Je těžké představit si lepší místo pro poklidnou dovolenou na horách. Seefeld je ale především rájem pro milovníky nordického sportu.

V Seefeldu na náhorní planině čeká 120 km výborně upravených běžeckých stop všech obtížností a nabízí tak optimální podmínky pro klasické běhání či bruslení. Všechny stopy jsou spravované tyrolským Gütesiegelem (kontrola kvality) a nabízí tímto přehledné značení a vysoký kvalitativní standard. Vedle nabídky pro běžkaře nabízí lyžařská oblast všechno, co potěší srdce každého lyžaře: 25 lanovek a vleků pohodlně dopraví lyžaře do oblasti s nadmořskou výškou od 1 200 do 2 100 m, která nabízí sjezdovky převážně mírného charakteru. Snowboarding zastupuje jeden funpark s U-rampu, quarterpipe a dalšími libůstkami. Pro nelyžaře jsou zde turistické cesty zimní přírodou - kolem 160 km upravených zimních turistických cest nebo projížďka na saních s koňským spřežením.

Seefeld patří do spolku „Best of the Alps“, který sdružuje ještě několik další lyžařských středisek z Rakouska, Itálie, Francie a Švýcarska. Toto označení garantuje kvalitu služeb v hoteliérství, gastronomii a hlavně sportu.

Fotogalerie - Seefeld zima

Apartmány Seefeld Apartmány Seefeld Apartmány Seefeld Apartmány Seefeld Apartmány Seefeld

Fotogalerie - Seefeld léto

Apartmány Seefeld Apartmány Seefeld Apartmány Seefeld Apartmány Seefeld Apartmány Seefeld